8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 24.
Tel.: +36 92 596-626, Fax.: +36 92 596-627
Skype: windoor-design

info@windoor.hu

NYÍLÁSZÁRÓ SZAKÜZLET

Ajtó, ablak, garázskapu és árnyékolástechnika - forgalmazás és beépítés.

2016 január

Felvételt hirdetünk Építésvezető munkakörbe:

A Windoor Design Kft. építésvezető munkatársat keres zalaegerszegi csapatába.

Feladatai:

•    Megnyert projekteken építésvezetői feladatok ellátása,
•    Megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás,
•    Műszaki egyeztetéseken tárgyalásokon való részvétel,

•    A kivitelezések során a minőség és határidő betartása, betartatása.

•    A kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
•    A projektek lezárása, átadás-átvétel előkészítése,
•    Saját kivitelezési csapat irányítása

Amit várunk:
•   Minimum középfokú építőipari végzettség,

•   Igényes, önálló munkavégzés,
•   Magasépítés területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
•   B kategóriás jogosítvány.

•   Jó kommunikációs készségek, határozott fellépés
•   Kölcsönösségen alapuló problémamegoldó gondolkodás
•   Stabil személyiség, komoly munkabírás
•   Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem,

•    Cégautó, mobiltelefon, notebook,
•    Stabil háttér, kiszámítható munkakör hosszútávon

Előnyt jelent:
•    Azonos területen szerzett munkatapasztalat

Szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségen várjuk:

8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 42.