8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 24.
Tel.: +36 92 596-626, Fax.: +36 92 596-627
Skype: windoor-design

info@windoor.hu

NYÍLÁSZÁRÓ SZAKÜZLET

Ajtó, ablak, garázskapu és árnyékolástechnika - forgalmazás és beépítés.

2016 március 1

Felvételt hirdetünk Üzletkötő/ Területi képviselő munkakörbe:

Dunántúli és budapesti értékesítési hálózatunk bővítése érdekében nyílászáró eladásában jártas munkatársat keresünk.

Feladatai:

•   nyílászáró értékesítés és műszaki szaktanácsadás

•   meglévő partnerkör forgalmának megtartása, fejlesztése
•   új ügyfelek szerzése
•   üzleti tárgyalások lebonyolítása
•   árajánlatok, szállítási szerződések, megrendelések készítése
•   az értékesítési volumen növelése
•   heti, havi beszámolók elkészítése
•   együttműködés a háttér munkálatokat végző Kollégákkal

 Elvárások a sikeres jelölttől:

•   legalább középfokú végzettség
•   nyílászárók átfogó ismerete
•   kereskedelmi szemlélet
•   számítógépes ismeretek
•   B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

•   azonos területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
•   felsőfokú építőipari műszaki végzettség

Személyes készségek:

•   jó kommunikációs készség
•   kezdeményező szemléletű ügyfélkezelés
•   erős kapcsolatteremtő készség
•   határozott, vevőorientált fellépés
•   dinamikus, kreatív személyiség
•   önálló munkavégzés képessége
•   csapatmunkára való készség
•   megbízhatóság
•   utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

•   hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
•   áttekinthető, versenyképes jövedelem
•   intenzív betanulás
•   felelősségteljes szakmai munka
•   folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
•   céges autó, mobil telefon, notebook

A munkavégzés helye: Dunántúl és Budapest (
Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Zala megye)
Szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségen várjuk:

8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 42.